"КАРУСЕЛІ ДИТЯЧИХ МРІЙ"
(2018)
"ПОЛОТНО ЖИТТЯ"
(2016)
"НА КРЫЛЬЯХ ЛЮБВИ"
(2015)
"МЕЛОДИИ ДУШИ"
(2014)
"МАЛЮЮ ВЕСНУ ДУМКАМИ"
(2020)
"ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ"
(2024)
" "
( )
" "
( )

Свидетельство о регистрации авторского права на произведение
№ 54607, № 58646, №66589, №78085, №96158, №102439 и №109659

Готовы к сотрудничеству с профессиональными исполнителями

Відбулася презентація авторської збірки музичних творів «На крилах кохання» Людмили та Сергія Бояренцевих

У квітні 2015 року відбулося методичне об`єднання вчителів музичного мистецтва ЗНЗ м. Кременчука на базі Кременчуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів №20 (директор Никифоренко В.М.). На міському методичному об`єднанні вчитель музичного мистецтва ЗОШ №20 Бояренцева Л.Ю. у співавторстві зі своїм чоловіком Бояренцевим С.М. презентували для вчителів музики ЗНЗ м. Кременчука другу авторську збірку пісень для дітей та юнацтва; романсів та класичних творів для фортепіано «На крилах кохання». Презентація першої збірки «Мелодії душі» для вчителів музичного мистецтва шкіл міста відбулася у квітні 2014 року.

Збірка « На крилах кохання» містить багато різнопланових творів. Увагу привертають музичні твори для фортепіано «Бал» (історія кохання Тараса Шевченка та Ганни Закревської), музична поема «Майдан»; пісня «Україна» на слова Людмили і Сергія Бояренцевих; пісня «Мій Кременчук» на слова Сергія Бояренцева. Глибоке враження справляє пісня «Надія» на слова Лесі Українки та музику Людмили Бояренцевої.

Бажаємо Людмилі та Сергію Бояренцевим творчого натхнення, любові та добра.

Кременчуцький міський науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області
Т.Л.Доброгаєва


Кременчужане Людмила и Сергей Бояренцевы презентовали новый сборник песен
30 апреля 2015 14:00

Сегодня, 30 апреля, в школе №20 кременчужане Людмила и Сергей Бояренцевы презентовали новый сборник песен и пьес для фортепиано под названием "На крыльях любви". Для супружеской пары это уже второй совместный сборник.

Людмила - преподаватель музыки в школе №20, а Сергей - военный на пенсии. Пара познакомилась в интернете на сайте знакомств 3 года назад. И, по словам Людмилы, они с первых секунд поняли, что очень подходят друг-другу в творчестве:
- 50 лет мой муж не пел и не знал нотной грамоты. Ему говорили, что у него нет голоса. А меня полюбил и все получилось.

Музыку для песен пишет Людмила, а стихи Сергей:
- Я с пяти лет мечтала стать композитором, но предыдущий муж меня в этом не поддерживал. А сейчас я иногда прибегаю с кухни, бросая кастрюли, и начинаю играть на фортепиано, а Сергей спешит включить компьютер и все это записать, а потом пишет стихи на музыку.

Напомним, в прошлом году Людмила и Сергей Бояренцевы представили песню о родном городе Кременчуге.

Автор: Юлия Волынская
Фото: Ростислав БогдановУ Полтаві презентували музичну збірку “На крилах кохання” 13 червня 2015 р.

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара Людмила та Сергій Бояренцеви презентували новий музичний збірник пісень і п’єс для фортепіано “На крилах кохання”.
Для творчої подружньої пари – це вже друга спільна збірка. Про першу “Новини Полтавщини” повідомляли торік.
Людмила – викладач музики в Кременчуцькій школі №20, а Сергій – військовий на пенсії.
Музику для пісень пише Людмила, а вірші – Сергій.
Автори кажуть: “Наші пісні ми пишемо серцем і душею, те, що зараз називається” неформат “.
“На творчість нас надихає саме велике, прекрасне і багатогранне почуття, яке тільки може відчути людина – це кохання. Тільки любов дарує людині крила і відчуття польоту … Тільки любов дає нам сили і радість життя! ” – кажуть Бояренцеви.
Збірка «На крилах любові» складається з різнопланових творів, тут і музичні твори для фортепіано «Бал» (історія кохання Тараса Шевченка та Ганни Закревської) і музична поема «Майдан».
Глибоке враження справляють пісні «Надія» на слова Лесі Українки і музику Людмили Бояренцевой і «Україна», надихають “Полтавські галушки” на слова Марії Бойко та полонять лірикою “Метелиця” і “На крилах кохання”.

Презентація творів пройшла в теплій атмосфері.

Наши друзья :

Полтава Историческая